Skip to main content

Atbalsta personas:  Ņemiet līdzi uz laikošanu dažus tuvus draugus vai ģimenes locekļus, kuru viedoklis Jums ir svarīgs. Mēs iesakām ņemt līdzi mammu, tēti, māsu vai vienu labāko draugu. Pārāk daudz cilvēku (varbūt pat katrs ar atšķirīgu gaumi), kuri pauž savu viedokli, līgavai var ļoti apgrūtināt kleitas izvēles procesu.  

Iedvesma: Ņemiet līdzi uz Studiju saglabātās bildes, vai idejas, par kāzu kleitām, kas jums patīk, lai palīdzētu konsultantam izprast Jūsu vēlmes. Tas nenozīmē, ka līgava vienmēr izvēlēsies kleitu, kas ir līdzīga Pintrest saglabātajām fotogrāfijām, taču ieskats tērpos, kas Jūs uzrunā, palīdzēs uzsākt pielaikošanas procesu un kleitas izvēli.  

Tomēr neuztraucieties, ja neesat neko meklējusi un saglabājusi, droši vari nākt "kā balta lapa", mēs palīdzēsim Jums saprast, kas patīk un izvēlēties sev piemērotāko.

Atvērts prāts:Esiet atvērta dažādu stilu, siluetu, toņu un piegriezumu pielaikošanai. Dažreiz tas, kas attēlos izskatās lieliski, var nebūt Jums vispiemērotākais. Izmēģiniet dažādus variantus, kas liks Jums saprast - kāda tipa kāzu kleitā jūtaties visskaistākā.

Budžets: Pastāstiet konsultantam, kāds ir Jūsu kāzu kleitas budžets, kurā vēlaties iekļauties, lai procesu padarītu vienkāršāku. Tomēr, neatsakieties izmēģināt kaut ko tādu, kas nedaudz pārsniedz budžetu.

Ūdens un uzkodas: Ja vienā dienā Jums ir ieplānotas vairākās tikšanās (kas nav ieteicams), jāņem līdzi ūdens un dažas uzkodas, lai saglabātu enerģijas līmeni.

Ja esat izsalkusi un dehidrēta, iepirkšanās būs apgrūtināta un var pat ietekmēt to, kā jūs skatāties uz kleitām, kuras pielaikojat. Plānojiet laiku pusdienu pārtraukumam, ja dodaties iepirkties visu dienu.

Aksesuāri: Ja Jums ir īpaši aksesuāri, ko plānojat valkāt kāzu dienā, paņemiet tos līdzi, lai redzētu, kā tie savienojas ar kleitām. Tomēr kurpes nav jāņem līdzi, mēs piedāvājam augstpapēžu apavus, kurus varat pielaikot, lai redzētu, kā izskatāties kleitā, kad kājās ir kurpes.

Make-up: Nākot uz kleitu laikošanu, noteikti varat uzlikt grimu. Konsultants palīdzēs uzvilkt kleitas un izvairīties no to nosmērēšanas ar lūpu krāsu vai tonālo krēmu. Paturiet prātā, ka ir vēlams, lai grims būtu minimāls, bet tāds, lai Jūs justos ērti.

Apavi Amelii Studijā: saviem klientiem lūdzam novilkt apavus pie ieejas, lai sargātu kāzu kleitas no sasmērēšanās, tāpēc piedāvājam čības, vai bahilas. Atļaujam līgavām pastaigāt pa telpu, sajust kleitu, ne tikai stāvot uz podesta. Droši var ņemt līdzi savus maiņas apavus. Atcerieties, ka vissvarīgākais ir pozitīvs noskaņojums, lai pieredze būtu patīkama un veiksmīga.

Tiekamies Amelii

error: