Skip to main content

Līgavu stāsti

Satikšanās ar savu īsto kleitu

Grieta + Uģis

Vēlreiz liels paldies par burvīgo kāzu kleitu. Savu īsto kleitu jau biju noskatījusies mājaslapā un uzmērot dzīvē tiešām - tā bija īstā. Un tā kleitas mežģīne - brīnišķīga. Paldies arī burvīgajām Amelii meitenēm, kas apčubināja, palīdzēja un ieteica vislabāko.
Visām savām draudzenēm, kas nākotnē precēsies, ieteikšu iet tikai un vienīgi uz Amelii.
SIRSNĪGS PALDIES!

Ramona

Es vēlējos pateikt milzīgu paldies par savu kāzu kleitu! 🤩❤️. Izskatījos lieliski, pilna diena ar komplimentiem! Tiešām liels paldies par to ko un kā darāt! Pie jums ikviena līgava jūtas kā īsta princese!

Aleksandra

Paldies Jums par apburošo kleitu! Līgavainis nevarēja noturēt asaras!! Es jutos tik īpaša visu dienu! Meitenes, Jūs esat profesionāļi savā jomā

Evita

Vispirms es gribētu pateikt milzīgu paldies par to pasakaino sajūtu, ko man radīja perfektā kleita. Tā ir ideāla un lika man justies patiesi skaistai un īpašai - Jūsu komanda dara brīnumus! Paldies par sirsnīgo uzņemšanu Jūsu salonā un drēbniecei par rūpēm un attieksmi pret detaļām, lai gala rezultāts uz auguma derētu perfekti! Patiess lepnums būt daļai no tā, ko rada Latvijas uzņēmui! Lai izdodas visi tālākie projekti un svinības!

Alexa

“Šī bija mana sapņu kleita!! Man bija maz laika, un tas, ko es atradu Amelii, bija tieši tas, ko es gribēju. Es redzēju šo kleitu un vienkārši zināju, ka tā ir tā. Es tik ļoti uztraucos par kleitas pasūtīšanu internetā un no Latvijas, bet Ieva un viņas komanda uztaisīja visbrīnišķīgāko kleitu. Viņa bija ļoti atsaucīga, atbildēja uz visiem jautājumiem. Es viņai iedevu savus mērus, un man gandrīz nebija vajadzīgas nekādas izmaiņas! Kleita ieradās laikā, un es raudāju, kad to uzvilku. Pērciet kleitu šeit - jūs nebūsiet vīlušies!

Zanda

Mīļās meitenes!
Esmu no sirds pateicīga par to, ka mūsu dienā varējām abas ar meitiņu justies kā īstas princeses! Komplimentu jūra no apkārtējiem un smaids mūsu visu sejās!
Jūs esat lieliska komanda! Fantastisku svētku burves! ♡

Baiba

Nu ir pienākusi mana kārta. Šis gads bija ārkārtīgi jokains. Pēc bildinājuma 2019. gada novembrī, neienāca prātā doma, ka kāzas būs jāpārdomā 2x. Taču tad sapratām, ka kādam šis gads ir jāizglābj ar svētkiem, mīlestību un prieku! Pēc vairākām pārdomām sapratām, ka tik ļoti gribam apprecēties, ka negaidīsim. Un man, līgavai, bija viss, kas nepieciešams - skaista kleita un mans topošais vīrs! Par vīru nešaubījos, taču par kleitu bija satraukumi. Taču, kad ar mammu un māsu ieradāmies Amelii.dress, viss bija skaidrs - bez kleitas es no šīs vietas neaiziešu. Un, kad mana mamma, kurai reti kad ir savs viedoklis, pateica "woow" - skaidrs bija viens - šī kleita ir īstā! Un tā arī bija - viss bija tā kā gribēju - vīram bija aizkustinājuma asaras, mani ieraugot, un es biju ārkārtīgi laimīga!

Marika

Paldies par skaisto kleitu! Tika nopirkta internetā, tā bija pēdējā lieta priekš kāzām ko iegādājos! Lai gan sāku šūt, bet sakarā ar vīrusa padarīšanu viss neizdevās kā plānots. Jo nevarēju aizlidot uz Latviju. Variants B - nopirku gatavu no salona. Un vispār alleluja, ka kāzas vispār notika!
Kleitā viennozīmīgi jutos īpaša. Vienu vienīgu reizi to izdzīvot bija kolosāli! Īpaši patika kleitas piedurknes un muguras daļa. Uzrunāja! Bildēs izskatās ļoti romantiski! Lai gan pati neesmu tāds romantiskais.Tad nu šajā īpašajā dienā tomēr vēlējos to maigo tēlu un kleita bija brīnišķīga! Kā radīta man!
Liels paldies par jauko komunikāciju, čakliem pirkstiņiem un skaistumu, ko radāt! Tā tik turpināt!

Jūlija & Edgars

Es gribu vēlreiz Jums pateikties par savu visskaistāko kāzu kleitu! Tā saņēma simtiem komplimentu! Nereāli skaista! Tik īpaša! Paldies! Un paldies Jūsu salonam par tik jauku pieredzi savas sapņu kleitas pirkšanā! Meitenes, kas tur strādā ir kolosālas!!!! P. S. Kāzās bija mūsu ģimenes draugs, kurš strādā pie vizuālā 3D dizaina priekš brenda Georg Jensen(Tas ir viens no top dāņu brendiem). Viņš pienāca reizes 3, lai izteiktu komplimentus manai kleitai, teica, ka tā ir viena no skaistākām un gaumīgākām kāzu kleitām, ko jebkad bija redzējis! :)) tas ir mega! Ar cieņu, Jūlija

Zane

Sveika dārgā Amēlija, Esmu šī gada septembra līgava, savu fantastisko kleitu iegādājos pie Jums, neticēsies, bet tā bija pati pirmā kleita un kļuva arī par vienīgo. Manas kleitas kattra vīlīte bija radīta priekš manis, bez labojumiem, bez šuvējas iejaukšanās, tikai pielabojām garumu un biju gatava savai laimīgajai dienai. Jūsu pārdevējas ir fantastiskas, izpalīdzīgas un sava darba pratējas. Paldies viņām par to. Paldies Jums, paldies, ka radat līgavas laimīgas un mūža īpašākajai dienai - skaistas, pašpārliecinātas un laimīgas. Mīļš paldies

Santa

Santa

Vēlreiz gribēju pateikt milzīgu paldies par skaisto kleitu - Jūsu veikals izglāba manas kāzas! Nopirku šo kleitu nedēļu pirms kāzām (jo pirmā - citā veikalā nopirktā kleita diemžēl tika pāršūta tik šausmīgi, ka 6 dienas pirms kāzām nācās meklēt citu). Jūsu meitenes gan palīdzēja piemeklēt, gan pāršuva kleitu man pāris dienu laikā, tā kā bez Jums kāzas pavisam noteikti nebūtu bijušas tik maģiskas, kādas tās bija. ♥ Liels paldies un veiksmi Jums radīšanā!

Madara

Gribēju pateikt paldies par fantastisko kāzu kleitu. Tajā tiešām jutos pasakaini un sajūta bija, ka tā ir kā radīta tieši man Saņēmu neskaitāmi daudz komplimentu par kleitu, pat no kāzu svinību vietas - ka tā esot skaistākā kāzu kleita šosezon Noteikti rekomendēšu Amelia salonu arī draudzenēm, kas būs kāzu kleitas meklējumos!

Amelii brides speak Tatjana

Tatjana

Dārgā Amelia! Paldies jums, meitenes, par pasakaino kleitu! Paldies Debesīm, ka es jūs atradu! Tas bija mana skaistākā sapņa piepildījums! Novēlu Jums nezaudēt iedvesmu un mīlestību pret savu darbu!

Arita

Sveiki! Liels paldies par izcilo kleitu! Pirmā, ko uzlaikoju arī bija tā īstā!

Amelii brides speak Viktors Agate

Agate & Viktors

Sveika Ieva, mūsu foršā un skaistā diena bija 29. jūnijā. Un lielumlielais paldies, sakāms arī Tev un Amelijas komandai. Skat, cik burvīga kleita! Jums izdevās! Divi vārdi, kas raksturo kleitu - skaistums neaprakstāms un neierobežoja mūsu aktīvās un kustīgās kāzas it nemaz. Tātad skaisti un ērti. Saņēmu neskaitāmus komplimentus.

Madara

Vēlos pateikties Jums par manu izsapņoto un grandiozi skaisto kāzu kleitu. Vēl piemērotāku un skaistāku neesmu redzējusi. Tā viennozīmīgi bija mīlestība no pirmā acu skatiena. Lai Jums izdodas arī turpmāk katru līgavinu "pacelt spārnos". Un vispār man tik ļoti patika precēties, ka būtu gatava katru gadu, ko šādu izbaudīt.

Amelii brides speak Anna

Anna

Vēlējos vēlreiz pateikt milzīgu paldies! Man bija visskaistākā kāzu kleita kādu varētu vēlēties! Jutos kā princese visas dienas garumā! Paldies Jums par patīkamo atmosfēru un visu pārējo, esmu patiesi ļoti laimīga!

Anna

Labrīt! Visi bija sajūsmā, nekad neko tādu neviens nebija redzējis! Visi jautāja, kur iegādājos šo brīnumu! Jūsu kleitā es jutos kā princese, mana sapņu kleita! Paldies Jums, par to, ka mans sapnis kļuva par realitāti! Milzīgs paldies!

Amelii brides speak Liga

Līga

Sveiki! Gribēju pateikt milzīgu paldies par skaisto kleitu Tā tiešām ir mana sapņu kleita! Šajā kleitā jutos kā princese, MILZĪGS PALDIES! Ieva, tas ko Tu dari ir vārdiem neaprakstāms! Tu esi pareizajā vietā, paldies, ka esi!

Ketija

Labdien! ???? Jūsu skaistā kleita! Saņēmu ļoti daudz komplimentus un pati jutos fantastiski savā kāzu dienā 19.08.2019. Liels paldies par ieguldīto laiku un darbu - vairākās pielaikošanas reizēs, tas bija tā vērts!

Amelii brides speak Aleksandra

Aleksandra

Labdien! Paldies vēlreiz par fantastisko kleitu, jutos viņā lieliski! Vīram ļoti patika un arī no visiem viesiem tā vien dzirdēju - kleita ir burvīga! Jūs protat uzburt tādas kleitas, kuras, manuprāt, nevar pielīdzināt visām standarta kāzu kleitām - jūsējās ir individuālas, ar odziņu, neatkārtojamas <3 Lai jūsu komandai viss izdodās un iedvesma nekad nepamet, bet tikai vairojās!

Viktorija

Dārgās līgavas, Jūs nenožēlosiet, ja iegādāsieties savu kāzu kleitu tieši šeit! Man bija vissskaistākā kleita, paldies Amelia studijai! Kāzu dienā saņēmu milzum daudz komplimentu. Ja Jūs negribat parasto klasisko kāzu kleitu, te Jūs noteikti atradīsiet savu īsto, jo katra kleita ir ar savu "rozīnīti"! Paldies, Amelia!

Zane

Zane

Lieliska izvēle! Jau no ienākšanas brīža, sajutos kā mājās. Mierīgā vide, sirsnīgā apkalpošana un sievišķība, kas virmoja šajā vietā! Laiks paskrēja nemanot, taču ar burvīgu rezultātu, jo ne brīdi nenāca prātā, ka būtu vēlme iegriezties, vēl kur citur. es saņēmu sapni, par kuru pat nebiju sapņojusi, taču zināju, ka tā ir īstā un tiku pie ''savējās''! ????

Iveta

Vēlos no sirds pateikties par manu ideālo kāzu kleitu! Jutos patiesi ērti un skaisti - liels paldies! Paldies par pēdējā brīža kleitas glābšanas operāciju, personīgo attieksmi, lai savā kāzu dienā man būtu tik skaista kleita

Māra

Māra

Fantastiska, pretimnākoša attieksme un ļoti skaistas, oriģinālas kleitas, no kurām šķita, ka būs grūti izvēlēties, bet kā reiz pirmā, ko uzmērīju, bija īstā! Paldies jums par pozitīvo pieredzi, kas patiešām bija ļoti svarīga!

Lāsma

Sirsnīgs paldies par brīnišķīgo kleitu. ???? Galu galā kleita izdevās tieši tāda, kādu biju to izsapņojusi. Lai gan vienkārša, bet tomēr īpaša un atšķirīga. Mana skaistā, gaisīgā un romantiskā punktiņkleita! ????

Laura un Kārlis

Laura & Kārlis

Mājīga atmosfēra, superīgs personāls un skaistākās kleitas! Noteikti iesaku savu izsapņoto kleitu pirkt vai darināt tieši šeit.

Diāna & Jānis

Sirsnīgs un mīļš PALDIES par manu sapņu kleitas izpildi! ???? Izturējusi gan Grieķijas smiltis un ūdeņus, gan arī Latvijas mežus un galu galā kā jauna! ???? Tiešām paldies par izcilu kvalitāti! ????

Zane

Zane

Es vēlos pateikt milzīgu paldies salonam un komandai par superīgo kāzu kleitu. Es jutos kā princese. Lai arī kleita ir vienkārša, tā tomēr ir tik grezna un man bija ļoti ērti līdz pat agram nākošās dienas rītam! Vēlos pateikt lielu paldies, ka piepildījāt manas vēlmes un pārveidojāt kleitu pēc manām "kaprīzēm". Patiesi visiem iesaku šo salonu galvenokārt individuālās pieejas dēļ un superīgās attieksmes, ko saņēmu ik reizi ejot uz salonu. Paldies jums vēlreiz. Jūsu šuvējām paldies par zelta rokām. Lai jums viss izdodas!

Inga

Labdien, mīļā Amelia! Vēlos pateikties par brīnišķīgo kleitu. Skaista līgava ir laimīga līgava - vai ne? Jūsu radītajā kleitā jutos patiesi skaista. Šķiet, vislabākais kompliments man bija mana vīra Frederika skatiens, ieraugot mani, kad ienācu baznīcā. Tāpat, draugu sacītais - Tu biji tik skaista, bet joprojām Tu pati! Nevarētu sevi iedomāties korseškleitā, kurā nevaru paelpot, vai kleitā ar plastmasas riņķu apakšsvārkiem. Sen jau nav modē teiciens, ka skaistums prasa upurus: kādēļ gan, ja ir tik brīnišķīgas un vienlaikus ērtas kleitas, kādas radāt Jūs! Mīļš paldies! ♥

Amelii nav stāsts tikai par skaistu kleitu, bet gan par elpu aizraujošu līgavu savā īstajā kleitā. Ievas Rukas radītie Amelii kāzu tērpi apvieno ikoniskus modeļus ar laikmetīgām detaļām. Amelii tērpi ir harmoniski savos dizainos. Tie iegūst savu patieso skanējumu uz līgavas auguma un viņas kustībās. Līgava tajā var sajust sevi, ieelpot dziļāk un starot. Mēs palīdzēsim Jums atrast sava mūža krāšņāko kleitu!

error: