Amelii līgavu atsauksmes

Izlasiet, ko mūsu līgavas saka par savu pieredzi kāzu dizaina studijā Amelii

Jūlija & Edgars

Es gribu vēlreiz Jums pateikties par savu visskaistāko kāzu kleitu! Tā saņēma simtiem komplimentu! Nereāli skaista! Tik īpaša! Paldies! Un paldies Jūsu salonam par tik jauku pieredzi savas sapņu kleitas pirkšanā! Meitenes, kas tur strādā ir kolosālas!!!! P. S. Kāzās bija mūsu ģimenes draugs, kurš strādā pie vizuālā 3D dizaina priekš brenda Georg Jensen(Tas ir viens no top dāņu brendiem). Viņš pienāca reizes 3, lai izteiktu komplimentus manai kleitai, teica, ka tā ir viena no skaistākām un gaumīgākām kāzu kleitām, ko jebkad bija redzējis! :)) tas ir mega! Ar cieņu, Jūlija

Zane

Sveika dārgā Amēlija, Esmu šī gada septembra līgava, savu fantastisko kleitu iegādājos pie Jums, neticēsies, bet tā bija pati pirmā kleita un kļuva arī par vienīgo. Manas kleitas kattra vīlīte bija radīta priekš manis, bez labojumiem, bez šuvējas iejaukšanās, tikai pielabojām garumu un biju gatava savai laimīgajai dienai. Jūsu pārdevējas ir fantastiskas, izpalīdzīgas un sava darba pratējas. Paldies viņām par to. Paldies Jums, paldies, ka radat līgavas laimīgas un mūža īpašākajai dienai - skaistas, pašpārliecinātas un laimīgas. Mīļš paldies

Santa - Amelii wedding dress reviews and testemonials from real brides

Santa

Vēlreiz gribēju pateikt milzīgu paldies par skaisto kleitu - Jūsu veikals izglāba manas kāzas! Nopirku šo kleitu nedēļu pirms kāzām (jo pirmā - citā veikalā nopirktā kleita diemžēl tika pāršūta tik šausmīgi, ka 6 dienas pirms kāzām nācās meklēt citu). Jūsu meitenes gan palīdzēja piemeklēt, gan pāršuva kleitu man pāris dienu laikā, tā kā bez Jums kāzas pavisam noteikti nebūtu bijušas tik maģiskas, kādas tās bija. ♥ Liels paldies un veiksmi Jums radīšanā!

Madara

Gribēju pateikt paldies par fantastisko kāzu kleitu. Tajā tiešām jutos pasakaini un sajūta bija, ka tā ir kā radīta tieši man Saņēmu neskaitāmi daudz komplimentu par kleitu, pat no kāzu svinību vietas - ka tā esot skaistākā kāzu kleita šosezon Noteikti rekomendēšu Amelia salonu arī draudzenēm, kas būs kāzu kleitas meklējumos!

Amelii brides speak Tatjana

Tatjana

Dārgā Amelia! Paldies jums, meitenes, par pasakaino kleitu! Paldies Debesīm, ka es jūs atradu! Tas bija mana skaistākā sapņa piepildījums! Novēlu Jums nezaudēt iedvesmu un mīlestību pret savu darbu!

Arita

Sveiki! Liels paldies par izcilo kleitu! Pirmā, ko uzlaikoju arī bija tā īstā!

Amelii brides speak Viktors Agate

Agate & Viktors

Sveika Ieva, mūsu foršā un skaistā diena bija 29. jūnijā. Un lielumlielais paldies, sakāms arī Tev un Amelijas komandai. Skat, cik burvīga kleita! Jums izdevās! Divi vārdi, kas raksturo kleitu - skaistums neaprakstāms un neierobežoja mūsu aktīvās un kustīgās kāzas it nemaz. Tātad skaisti un ērti. Saņēmu neskaitāmus komplimentus.

Madara

Vēlos pateikties Jums par manu izsapņoto un grandiozi skaisto kāzu kleitu. Vēl piemērotāku un skaistāku neesmu redzējusi. Tā viennozīmīgi bija mīlestība no pirmā acu skatiena. Lai Jums izdodas arī turpmāk katru līgavinu "pacelt spārnos". Un vispār man tik ļoti patika precēties, ka būtu gatava katru gadu, ko šādu izbaudīt.

Amelii brides speak Anna

Anna

Vēlējos vēlreiz pateikt milzīgu paldies! Man bija visskaistākā kāzu kleita kādu varētu vēlēties! Jutos kā princese visas dienas garumā! Paldies Jums par patīkamo atmosfēru un visu pārējo, esmu patiesi ļoti laimīga!

Anna

Labrīt! Visi bija sajūsmā, nekad neko tādu neviens nebija redzējis! Visi jautāja, kur iegādājos šo brīnumu! Jūsu kleitā es jutos kā princese, mana sapņu kleita! Paldies Jums, par to, ka mans sapnis kļuva par realitāti! Milzīgs paldies!

Amelii brides speak Liga

Līga

Sveiki! Gribēju pateikt milzīgu paldies par skaisto kleitu Tā tiešām ir mana sapņu kleita! Šajā kleitā jutos kā princese, MILZĪGS PALDIES! Ieva, tas ko Tu dari ir vārdiem neaprakstāms! Tu esi pareizajā vietā, paldies, ka esi!

Ketija

Labdien! 🙂 Jūsu skaistā kleita! Saņēmu ļoti daudz komplimentus un pati jutos fantastiski savā kāzu dienā 19.08.2019. Liels paldies par ieguldīto laiku un darbu - vairākās pielaikošanas reizēs, tas bija tā vērts!

Amelii brides speak Aleksandra

Aleksandra

Labdien! Paldies vēlreiz par fantastisko kleitu, jutos viņā lieliski! Vīram ļoti patika un arī no visiem viesiem tā vien dzirdēju - kleita ir burvīga! Jūs protat uzburt tādas kleitas, kuras, manuprāt, nevar pielīdzināt visām standarta kāzu kleitām - jūsējās ir individuālas, ar odziņu, neatkārtojamas <3 Lai jūsu komandai viss izdodās un iedvesma nekad nepamet, bet tikai vairojās!

Viktorija

Dārgās līgavas, Jūs nenožēlosiet, ja iegādāsieties savu kāzu kleitu tieši šeit! Man bija vissskaistākā kleita, paldies Amelia studijai! Kāzu dienā saņēmu milzum daudz komplimentu. Ja Jūs negribat parasto klasisko kāzu kleitu, te Jūs noteikti atradīsiet savu īsto, jo katra kleita ir ar savu "rozīnīti"! Paldies, Amelia!

Amelii brides speak Zane

Zane

Lieliska izvēle! Jau no ienākšanas brīža, sajutos kā mājās. Mierīgā vide, sirsnīgā apkalpošana un sievišķība, kas virmoja šajā vietā! Laiks paskrēja nemanot, taču ar burvīgu rezultātu, jo ne brīdi nenāca prātā, ka būtu vēlme iegriezties, vēl kur citur. es saņēmu sapni, par kuru pat nebiju sapņojusi, taču zināju, ka tā ir īstā un tiku pie ''savējās''! 🙂

Iveta

Vēlos no sirds pateikties par manu ideālo kāzu kleitu! Jutos patiesi ērti un skaisti - liels paldies! Paldies par pēdējā brīža kleitas glābšanas operāciju, personīgo attieksmi, lai savā kāzu dienā man būtu tik skaista kleita

Amelii brides speak Māra

Māra

Fantastiska, pretimnākoša attieksme un ļoti skaistas, oriģinālas kleitas, no kurām šķita, ka būs grūti izvēlēties, bet kā reiz pirmā, ko uzmērīju, bija īstā! Paldies jums par pozitīvo pieredzi, kas patiešām bija ļoti svarīga!

Lāsma

Sirsnīgs paldies par brīnišķīgo kleitu. 🙂 Galu galā kleita izdevās tieši tāda, kādu biju to izsapņojusi. Lai gan vienkārša, bet tomēr īpaša un atšķirīga. Mana skaistā, gaisīgā un romantiskā punktiņkleita! 🙂

Amelii brides speak Daira

Daira

Paldies par skaisto un burvīgo kleitu. Kāzu dienā jutos fantastiski skaista, pateicoties Jūsu kleitai. Jūs noteikti esat viens no meitenes sapņu piepildījumiem. Kleita izturēja visu skaisto kāzu dienu!

Diāna & Jānis

Sirsnīgs un mīļš PALDIES par manu sapņu kleitas izpildi! 🙂 Izturējusi gan Grieķijas smiltis un ūdeņus, gan arī Latvijas mežus un galu galā kā jauna! 🙂 Tiešām paldies par izcilu kvalitāti! 🙂

Amelii brides speak Laura Karlis

Laura & Kārlis

Mājīga atmosfēra, superīgs personāls un skaistākās kleitas! Noteikti iesaku savu izsapņoto kleitu pirkt vai darināt tieši šeit.

Inga

Labdien, mīļā Amelia! Vēlos pateikties par brīnišķīgo kleitu. Skaista līgava ir laimīga līgava - vai ne? Jūsu radītajā kleitā jutos patiesi skaista. Šķiet, vislabākais kompliments man bija mana vīra Frederika skatiens, ieraugot mani, kad ienācu baznīcā. Tāpat, draugu sacītais - Tu biji tik skaista, bet joprojām Tu pati! Nevarētu sevi iedomāties korseškleitā, kurā nevaru paelpot, vai kleitā ar plastmasas riņķu apakšsvārkiem. Sen jau nav modē teiciens, ka skaistums prasa upurus: kādēļ gan, ja ir tik brīnišķīgas un vienlaikus ērtas kleitas, kādas radāt Jūs! Mīļš paldies! ♥

Amelii brides speak Anete

Anete

Vēlējos Jums un šuvējai Ivetai izteikt milzum-milzum lielu PALDIES par jūsu abu ārkārtīgi rūpīgo darbu un ieguldīto lielo mīlestību radot manu kāzu kleitu. Laiks pirms kāzām ir tiešām īpašs un to nevar izstāstīt vārdiem cik daudz tūkstošiem, miljoniem domu ir galvā, taču ikreiz, kad ierados pie Jums salonā – jutos ļoti gaidīta un mierīga. Sirsnīgi pateicos par Jūsu ieguldīto pacietīgo darbu un sirsnību. Tā ir tā atslēga… Savā kāzu dienā es jutos patiesi laimīga gan iekšēji sirdī, gan arī ārēji – esot kleitā, kas uzšūta man un ir tieši tāda, kādu vēlējos. Vīram Rūdolfam arī ārkārtīgi patika. Nevarēja ne acu noraut. Es zinu un ticu, ka Jūs abas esiet savā īstajā vietā un tādēļ Jums izdodas viss tik skaisti, jo tas tiek darīt ar mīlestību. Apbrīnojami skaistas lietas Jūs radiet un liekat justies īpaši. Man bija svarīgi, ka manu kāzu kleitu šuj cilvēks ar labu sirdi un kad satiku Ivetu – es to momentā sapratu un biju ļoti laimīga, ka mūsu ceļi krustojušies šādā ziņā! Lai Jums turpmāk arī veiksmīgi sokas un lai vairojas radošuma dzirksts!!!

Zane

Es vēlos pateikt milzīgu paldies salonam un komandai par superīgo kāzu kleitu. Es jutos kā princese. Lai arī kleita ir vienkārša, tā tomēr ir tik grezna un man bija ļoti ērti līdz pat agram nākošās dienas rītam! Vēlos pateikt lielu paldies, ka piepildījāt manas vēlmes un pārveidojāt kleitu pēc manām "kaprīzēm". Patiesi visiem iesaku šo salonu galvenokārt individuālās pieejas dēļ un superīgās attieksmes, ko saņēmu ik reizi ejot uz salonu. Paldies jums vēlreiz. Jūsu šuvējām paldies par zelta rokām. Lai jums viss izdodas!

Iepērcies internetā vai apmeklē mūsu studiju ar ievērojami lielāku kleitu kolekciju nekā mūsu mājaslapā!