Skip to main content

Radot kleitu uz mūžu

Meet your designer

Laipni lūgtas Amelii!

Amelii ir dizaineres Ievas Rukas 2014.gadā radīts zīmols un kāzu kleitu dizaina studija Rīgā. Amelii veido līgavas pieredzes ceļu no pirmā kleitu apskates mirkļa līdz brīdim, kad tērps tiek uzvilkts kāzu dienā. Mūsu studija ir vieta, kur līgava var ievilkt dziļu elpu un sadzirdēt savas patiesās vēlmes. Ienākot mūsu studijā, sajutīsiet visu pasaules laiku, kas apstājas ideālās kleitas meklējumu priekšā. Amelii kleitas ir rūpīgs roku darbs, pievēršot uzmanību vismazākajām detaļām. Ievas Rukas dizainu raksturīgais vieglums, toņi un detaļu harmonija līgavas tēlu padara elpu aizraujošu un neatkārtojamu. Īstajā kleitā līgavai jājūtas brīvi un starojoši!

Mēs būsim priecīgi palīdzēt Jums atrast savu īsto kleitu kāzu dienai un atmiņām uz mūžu!

The wedding dress that is truly yours

No smalkas mežģīnes un tilla, līdz biezām mežģīnēm un garām piedurknēm. Katra kleita tiek radīta ar lielu precizitāti un mīlestību, lai rezultāts spētu pārsteigt ikvienu un, pats galvenais, ļautu līgavai atrast savu sapņu kāzu kleitu.

Kāzu kleita ir viena no svarīgākajām kāzu detaļām. Amelii ir gatava Jums palīdzēt atrast īsto un vienīgo kleitu, kurā doties pie altāra un solīt mūžīgu mīlestību.

Ar lielāko prieku, es un manas burvīgās Fejas, palīdzēsim izvēlēties un piemeklēt tieši Jums atbilstošu kāzu kleitu.

Sapņi piepildās!

Ieva Ruka
error: