Skip to main content

Biežāk uzdotie jautājumi

Uzziniet visu par biežāk uzdotajiem jautājumiem vai sazinieties ar mums un uzdodiet savu.

Vēlos pielaikot Amelii kāzu kleitas, vai nepieciešams iepriekš pieteikt apmeklējumu?

Vēlams iepriekš pieteikt apmeklējumu, lai garantētu Jums iespēju pielaikot kāzu kleitas. Vēlams pierakstu veikt savlaicīgi zvanot vai rakstot mums. Kontaktus atradīsiet sadaļā “KONTAKTI”.

Tomēr, priecāsimies Jūs redzēt arī bez pieraksta, ja nav izdevies to veikt, un gaidīsim Amelii darba laikā.

Savukārt, ja vēlaties iegādāties aksesuārus, vai tikai apskatīt kleitu piedāvājumu, iepriekšējs pieraksts nav nepieciešams.

Kāda ir kāzu kleitas vidējā cena?

Price depends on the design of the dress and its material, but the average wedding dress is priced at €700-800. Amelii aims to adapt and find the right balance between the bride’s financial capabilities and desires.

Esmu bērniņa gaidībās, vai piedāvājat kāzu kleitas grūtniecēm?

Jā, mīļi gaidām pie sevis arī līgavas gaidībās. Mums, Amelii, ir īpaši svarīgs līgavas komforts un labsajūta kāzu dienā, tāpēc grūtniecēm vienmēr ieteiksim ērtas, vieglas kāzu kleitas un ar lielāko rūpību pielāgosim kleitu auguma aprisēm. Kleitas korekciju grūtniecēm veicam tuvāk kāzu datumam, taču iesakām kleitas izvēli izdarīt savlaicīgi.

Vai piedāvājat lielo izmēru (Plus size) kāzu kleitas?

Amelii Studijā teju vienmēr ir pieejamas plus size kāzu kleitas, taču līgava, neskatoties uz izmēru, var izvēlēties jebkuru kāzu kleitu, jo, pēc kleitas iegādes, mūsu drēbnieces veic kleitas korekcijas atbilstoši līgavas auguma aprisēm jebkurai līgavai.

Cik ilgu laiku pirms kāzām jādodas meklēt kāzu kleita?

Iesākam izvēlēties savu kāzu kleitu kā pašu pirmo, jo no tās ir atkarīgs Jūsu koptēls – grims, matu sakārtojums, kurpes, ziedi, aksesuāri, līgavaiņa uzvalks, varbūt pat kāzu kopējais stils! Kāzu kleita ir kā labs pamats tālākai plānošanai.

Jāņem vērā arī tas, ka kleitai ir nepieciešamas korekcijas, kas aizņem laiku, tāpēc, jo savlaicīgāk izvēlaties, jo mazāk satraukuma pirms kāzām.

Vai kāzu kleita tiek gludināta?

Protams, kāzu kleitas vienmēr tiek izgludinātas, lai īpašajā dienā tas izskatītos tik skaisti, cik skaisti vien var.

Vai pie Amelii ir pieejama kleitu tīrīšana?

Jā, piedāvājam arī kleitu tīrīšanu pēc kāzu norises, lai tā atgūtu savu skaistumu un spožumu.

Vai pastāv risks, ka kāzu kleitas rezultāts mani neapmierinās?

Katra līgava satiekās ar savu šuvēju un tiek detalizēti izrunātas vēlmes un gaidas. Kleitas tapšanas laikā notiek regulāra komunikācija, lai kleita izskatītos tieši tā kā iecerēts.

Vai jūs piedāvājat ari boho stila kleitas?

Bohēmiska stila kāzu kleitas vēljoprojām ir aktuālas arī Amelii kāzu kleitu piedāvājumā. Amelii piedāvā dažādu stilu kāzu kleitas, lai ikviena līgava spētu atrast sev piemērotāko stilu, toni, piegriezumu.

Vai ir iespējams apvienot vairākas kāzu kleitas vienā?

Jā, Amelii piedāvā šādu iespēju. Sakombinēt vairākus dizainus, lai izveidotu līgavas sapņu kleitu.

Vai jūs piedāvājat kleitas arī citiem kāzu viesiem?

Šobrīd piedāvājam kleitas mazajām dāmām, lai līgava varētu izveidot vienotu tēlu ar savu meitu, proti, kleitas mammai un meitai, kā arī mazo dāmu kleitiņas ir iespējams iegādāties arī citiem pasākumiem. Kāzu viesiem piedāvājam iegādāties ar rokām darinātas jakas, aksesuārus vai halātus, kas paredzēti vecmeitu ballītei, kāzu rītam kopā ar līgavu, vai nēsāšanai ikdienā.

Vai jūs piedāvājat tilla kāzu kleitas?

Jā, Amelii piedāvā arī tilla kāzu kleitas. Tilla kleitas pie mums ir pieejamas dažādos toņos – piena baltā, smilšu, brūnā, pelēkā, kā arī rozā tonī. Vienmēr palīdzam piemeklēt līgavai atbilstošāko un piemērotāko toni.

Vai jūs piedāvājat kāzu kleitas ar atkailinātu muguru?

Lielākoties kāzu kleitas ir ar atkailinātu muguras daļu. Muguras daļā Amelii kāzu kleitām ir skaistas pogas, vai arī muguras daļa ir bez pogām, kas nozīmē, ka mugura ir pilnībā atkailināta, to rotā skaista bante, vai kāds cits elements.

Vienmēr iesakām līgavām atcerēties, ka kleitas muguras daļa ir ārkārtīgi svarīga un tai jāpievērš īpaša uzmanība.

Vai piedāvājat tikai baltas kāzu kleitas?

Arvien aktuālāka kļūst tendence spēlēties ar toņiem kāzu kleitās. Amelii piedāvā piena baltas kāzu kleitas, kā arī pūderrozā, rozā, smilšu toni, brūnu, pelēku, šampanieša toni, kurus miksējam ar piena baltām mežģīnēm vai tillu. Mūsu dizainere Ieva Ruka vienmēr izvēlas tādas toņu kombinācijas, kas ļauj kleitas materiāliem saplūst vienotā vīzijā par līgavas tēlu.

Vai neatradāt atbildi uz jūsu jautājumu? Sazinieties ar mums, un mēs visu izstāstīsim!

error: