Skip to main content

Šie iepirkšanās padomi palīdzēs atrast "īsto" kāzu kleitu.

Šie padomi padarīs procesu vieglāku un saprotamāku.

Kāzu kleitu piedāvājums ir plašs, tajā var acu mirklī apjukt. Dažādie materiāli, toņi, kleitu piegriezumi. Kā neapjukt un atrast to īsto un vienīgo kāzu kleitu? Kas jāņem vērā dodoties kāzu kleitas meklējumos? Šis raksts par kāzu kleitas izvēles ieteikumiem, Jums palīdzēs!

VEIC IZPĒTI Izpētiet līgavu žurnālus, atrodiet sev tīkamas kāzu kleitas Pintrest, pārbaudiet kāzu kleitu piedāvājumu vietējo kāzu kleitu veikalu mājas lapās un izveidojiet savas sapņu kleitas failu. Pēc tam meklējiet, kas vieno visas izvēlētās kāzu kleitas – mežģīnes, apjoms, materiāls, kaila muguras daļa, greznas piedurknes? Atrodiet dažādas kopīgas iezīmes, kas Jums patīk un izmantojiet to dodoties laikot kāzu kleitas.

ESAT ATVĒRTA Kāzu kleitu Studijā Jūs sagaidīs konsultants, uzticieties konsultantam. Mēs bieži vien redzam, ka līgava izvēlas pilnīgi cita stila kāzu kleitu, kā bija izsapņojusi. Pamēģiniet pielaikot arī ko tādu, kas uz pakaramā nemaz neuzrunā. Konsultants Jums piedāvās dažādus toņus, stilus, piegriezumus – esiet atvērta šiem piedāvājumiem.

IEPĒRCIETIES LAICĪGI Don’t put off choosing a wedding dress until the last months before the wedding. Remember – the dress needs to be adjusted to the size, needs to choose accessories, shoes, flowers, groom’s suit, as well as hair and make-up are created depending on the wedding dress.

ATRODIET LIELISKU KĀZU KLEITU VEIKALU Izpildiet mājas darbu – pirms sākat norunāt tikšanās uz kāzu kleitu laikošanu, izpētiet piedāvājumu. Jūs noteikti nevēlaties tērēt savu laiku veikalā, kurā nav kāzu kleitas Jūsu gaumē. Pieņemiet ieteikumus no savām precētajām draudzenēm, kuras jau ir gājušas cauri šim piedzīvojumam, izlasiet atsauksmes, noskaidrojiet kāzu kleitu cenu amplitūdu un izvērtējiet – kur ir vērts doties.

VEICIET PIERAKSTU Lai izvairītos no situācijas, kad esat gatava izvēlēties savu kleitu, taču ienākot veikalā saprotat, ka konsultants ir aizņemts ar citu līgavu, veiciet iepriekšēju pierakstu.

IEPĒRCIETIES DARBA DIENĀS Nedēļas nogalēs kāzu saloni ir pārpildīti, tāpēc Jūsu kāroto kleitu var pagūt iegādāties kāda cita līgava, ja pametīsiet veikalu, lai padomātu un uzreiz jau ierodas nākošā līgava. Apmeklējums nedēļas darba dienās būs mierīgāks.

IZVĒLIETIES GUDRI SAVU IEPIRKŠANĀS KOMANDU Zinām, ka gribat ņemt līdzi mammu, māsu, 3 draudzenes, tanti un vecmāmiņu, tomēr, iedomājieties, vai tiešām spēsiet izpatikti visiem un izvēlēties tērpu pēc savas sajūtas, neņemot vērā visus komentārus. Sašauriniet loku līdz 2-3 cilvēkiem, tas ļaus Jums pašai koncentrēties uz svarīgāko.

PIEVĒRSIET UZMANĪBU MATERIĀLAM Papildus kāzu kleitas siluetam, tonim un detaļām – liela nozīme ir materiālam. Smagāks, biezāks materiāls izlīdzinās formu, šifons ir ļoti glaimojošs jebkuras līgavas augumam, tilla kāzu kleitas radīs gaisīgu efektu, taču piedos arī nelielu vizuālu apjomu. Pielaiko dažādus materiālus.

KĀZU NORISES VIETA Ņemiet vērā, kur notiks kāzu ceremonija un svinības, lai līgavas tērps iederētos un nerastos sajūta, ka līgava ir izvēlējusies nepiemērotu kāzu kleitu kāzu stilam. Pludmales kāzas, kāzas dārzā, pilī, restorānā vai mežā – par piemērotākajām kāzu kleitām katrai norises vietai, sīkāk pastāstīsim citā ierakstā.

PIELAIKOJIET NE-BALTU KĀZU KLEITU Piena balts, pūderrozā, smilšu tonis, brūns, pelēks, rozā – tik daudz toņu ir pieejami kāzu kleitu piedāvājumā Amelii. Nereti klasiski piena baltais tonis līgavai nemaz nekomplimentē tik labi kā pūderrozā kāzu kleita, smilšu tonis, vai kāds cits. Tonim jāglaimo ādas krāsai/tipam

NEAIZMIRSTIET PAR KOMFORTU Pat, ja kleita atbilst visiem Jūsu kritērijiem, neaizmirstiet par sajūtu. Jums kleitā jājūtas skaistai, kā arī neaizmirstiet par komfortu – kleita, kas ir nepatīkama uz ādas jau laikošanas procesā, noteikti var likt Jums justies vēl nepatīkamāk kāzu dienā, kad kleitā jāpavada vairākas stundas.

NEUZTVERIET TO KĀ ZĪMI, JA NERAUDAT Ja neesat emocionāls cilvēks, vai kleitu redzat kā veidu izpaust savu personīgo stilu, visticamāk kleita Jūs nenovedīs līdz asarām, taču nenozīmē, ka neesat atradusi savu “”’isto” kāzu kleitu.

NEGLABĀJIET KLEITU MĀJĀS Ja dzīvojat kopā ar savu partneri, pastāv iespēja, ka kleita tiks netīšām atrasta, ja vēlaties to paturēt noslēpumā, vērsieties pie radiniekiem, draugiem, varbūt būs iespējams uzglabāt kleitu pie kāda cita. Amelii piedāvā iespēju uzglabāt kleitu Studijā. Kā arī – kleita ir jāsargā no mājdzīvniekiem, turklāt, ja kāzu kleita nav Jūsu skapī, Jums nebūs kārdinājuma to uzvilkt katru dienu.

IZVĒLIES VIETĒJOS Vietējie kāzu kleitu veikali nodrošinās intīmāku atmosfēru un personīgu apkalpošanu. Visticamāk konsultanti arī zinās kāzu norises vietu, varēs ieteikt citus pakalpojumu sniedzējus un komunikācija būs vieglāka.

KĀ ES PASTAIGĀŠU ŠAJĀ KLEITĀ? Kāzu kleita nav parasts apģērba gabals, tas pieprasa, lai stāviet taisnu muguru, kustaties ar mērenu piesardzību un sekojiet līdzi kleitas pagarinājumam. Šis viss Jūs ierobežo, taču Noteikti izmēģiniet arī apsēsties kāzu kleitā, ne tikai skaisti stāvēt spoguļa priekšā.

Vairāk par ieteikumiem kāzu kleitas meklējumos raksta kāzu padomu un iedvesmas portāls BRIDES kur tiek apkopoti 70 ieteikumi , izpētiet un atlasiet sev noderīgo.

error: