Skip to main content

TOP kāzu kleitu tendences, kas kalpos kā iedvesma līgavas tēlam.

Šeit jūs atradīsiet dažas no 2024. gada pieprasītākajām līgavu modes tendencēm. 

Lielas, apjomīgas BANTES būs viena no TOP tendencēm līgavu modē.

Šī kāzu modes tendence piedod sievišķību un romantisku noskaņu. Nēsājiet banti priekšpusē, vai mugurpusē, tas var būt gan bantes tops, gan detaļa kāzu kleitā. Šāds akcents palīdzēs izcelt Jūsu individualitāti.

LIELI RAKSTI. Tā var būt tilla kāzu kleita ar izšuvumiem, mežģīņu kāzu kleita ar rakstu, atvērta vai slēgta kleita, A līnijas siluets vai pieguļošs – šajā gadījumā uzsvars tieši uz materiālu. Izvēlieties modeli, kas jums ir vispiemērotākais - ziedu raksts, putni, pieneņpūkas - vai jebkas cits Jūsu gaumē. Pievērsiet uzmanību audumiem, tie ir tik dažādi un interesanti!

APJOMĪGAS PIEDURKNES. Garās piedurknes ir ļoti pievilcīgas. Izmēģiniet dažādas piedurknes un tad salīdziniet kleitas bez piedurknēm. Piedurknes mainīs jūsu kopējo tēlu un piedos citu noskaņu.

Iespaidīgi PLĪVURI - apjoms, individuāli izšuvumi - šis ir kas pavisam svaigs kāzu modē. Plīvurs ir TOP aksesuārs mūsdienīgai līgavai. Kāzu iedvesma no mūsu līgavām, kuras kāzu dienā izvēlējās Amelii plīvuru.

ASKĒTISKAS kāzu kleitas ar elegantām detaļām – spalvas, asimetriskas detaļas, volāni, aksesuāri. Vienkārša kāzu kleita, ko paspilgtina ar vienu izteiksmīgu detaļu. Šāda tipa kleitas ļaus daudz brīvāk spēlēties ar aksesuāriem.

KORSETES. Kāzu kleita VAI kāzu kleitas komplekts? Līgavu komplekti ir perfekti piemēroti tām līgavām, kuras savu kāzu tērpu vēlas izmantot pēc kāzām un nēsāt atkārtoti. Nēsājiet korseti kopā ar žaketi vai biksēm, bet svārkus ar oversized džemperi vai pat t-kreklu.

error: